Žemė – gražių žmonių planeta

Žemė – mūsų bendri namai. Žemė visada  labai  džiaugiasi, kai sulaukia ją globojančių, puoselėjančių grožį  jaunų žmonių. O kaip gi tapti tokiu? Turbūt  geriausia mokytis iš pačios gamtos įkvepiančių pavyzdžių. Mūsų mokyklos aštuntokai vadovaujami mokytojų L. Jurkšienės, L. Masiulienės ir O. Stanevičienės entuziastingai ruošėsi Žemės dienos šventei mokydamiesi santarvės, draugiškumo, kūrybiškumo, darbštumo, savitarpio supratimo iš labai mažo, bet tuo pačiu ir neįtikėtinai didelio gamtos stebuklo – darbštuolės bitutės.  Šaunūs aštuntokai  neapsiriko. Kovo 19-osio vakarą  mokyklos aktų salėje šventė jiems  pavyko. Švente džiaugėsi  mokinių tėveliai, sesės, broliai, šventę  aplankė net Austėja- bitučių globėja.Visi joje dalyvavę pajuto ir suprato, jog  tiesiog nėra neįveikiamų dalykų, kai jaunus žmones sieja kilnūs tikslai, prasmingi darbai. Žemė džiaugiasi, kad tokie gražūs jaunieji jos draugai.

Parengė mokytoja Jolanta Žukauskienė