Vokiečių kalbos diena

Spalio 20 dieną mūsų gimnazija prisijungė prie Respublikinio vokiečių kalbos dienų projekto ,,Ö kaip vokiškai?“. Šį projektą inicijavo Vokietijos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas,Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK),Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA). Šia proga grupė ,,Skamp“ sukūrė ir įgarsino himną vokiečių-lietuvių kalbomis.
Ryte 6-ųjų ir 7-ųjų klasių mokiniai pasitiko atvykstančius į mokyklą sveikindamiesi ir kalbindami vokiškai. Per pertraukas ir pamokas moksleiviai klausėsi įrašų (dainų ir pokalbių) vokiečių kalba. 8-ųjų klasių moksleiviai vedė integruotas matematikos, anglų kalbos, dailės pamokas 5-ųjų klasių mokiniams – mažieji dirbo su dideliu susidomėjimu ir entuziazmu. Vyresniųjų klasių mokiniai išvyko į ekskursiją į UAB ,,Holz Riva.“ Mokinius ruošė ir į ekskursiją lydėjo vokiečių kalbos mokytojos Elvyra Gustauskienė ir Vida Zulonaitė.
Vokiečių kalbos mokytoja Elvyra Gustauskienė