Tarptautinis konkursas ,,Susitikimas su Rytų Europa“

2014-2015 m.m. gruodžio – sausio mėn. mūsų mokykloje vokiečių kalbą besimokančios 10a ir 10e klasių mokinės G. Bidvaitė, S. Katinaitė, I. Košeliovaitė, I. Vaičiulionytė, J. Visackaitė dalyvavo tarptautiniame tęstiniame projekte ,,Susitikimas su Rytų Europa“, kurį skelbia Nordrhein – Westfalen Žemės Švietimo Ministerija (Vokietija). Projektų šūkis ,,Pažinsi svetima-atrasi bendra“. Šių darbų tikslas-supažindinti Europos moksleivius su kultūriniais ir istoriniais bendrumais bei skirtumais tarp įvairių istorinių valstybių. Šiais mokslo metais pasirinktas projektas ,,Gyvūnai herbuose“.

Mokinėms vadovavo ir padėjo darbus rengti vokiečių kalbos mokytoja E.Gustauskienė, dailės ir technologijų mokytojos J.Gudžiuvienė, A.Lavickienė, A.Markvaldienė.
Dalyvavimas projektuose skatina mokinių kūrybiškumą, saviraišką, gebėjimą dirbti komandoje, pagilina vokiečių kalbos žinias, praplečia mokinių akiratį. Moksleiviai apdovanojami Vokietijos Švietimo Ministerijos raštais ir atminimo dovanėlėmis, nugalėtojai – piniginiais prizais.

Parengė vokiečių kalbos mokytoja E.Gustauskienė