Virtuali mokinių kūrybinių darbų paroda, skirta Juozo Grušo 119 – osioms gimimo metinėms

2020-11-29 minėsime 119-ąsias dramaturgo Juozo Grušo gimimo metines. Juozo Grušo namuose-muziejuje (Kalniečių g. 93) nuo 2020 m. lapkričio 20 d. iki 2021 m. sausio 6 d. vyks mūsų gimnazijos 5-8, I-IV gimnazijos klasių mokinių kūrybinių darbų paroda, skirta šiai datai paminėti.  Juozo Grušo muziejaus direktorė Nijolė Majerienė kreipiasi į gimnazijos bendruomenę ir apgailestauja, kad dėl šalyje paskelbto visuotinio karantino negali pakviesti į muziejų, bet kviečia prisijungti prie Juozo Grušo namų-muziejaus feisbuko paskyros ir aplankyti virtualią parodą „Atspindžiai“, kuri atidaroma lapkričio 20 dieną https://www.facebook.com/juozogruso.namaimuziejus Paroda veiks iki 2021 m. sausio 6 d. Viliamės, kad dar turėsime galimybių ją aplankyti ir akivaizdžiai – gimnazistų kūriniai, eksponuoti muziejaus erdvėse, suteikia progą naujai pažvelgti į garsiausias Juozo Grušo dramas ir jo daugialypę asmenybę. Muziejaus vedėja Nijolė Majerienė nuoširdžiai dėkoja parodos dalyviams ir jų pedagogams.

Informaciją paskelbė mokytoja Lina Dekerienė