Viešosios kalbos konkursas anglų kalba

Kalbėdami apie taiką Žemėje, pirmiausia pradėkime nuo savęs – kiekvienas atskirai, šeimoje, mokykloje, visuomenėje. Svarbiausia, nuo vidinės dvasinės ramybės. Kiekvienas padarykime nors po mažą gerą darbelį vardan susikalbėjimo savo aplinkoje, gal tuomet ir viešosios kalbos tema „Taika dar nereiškia, kad nėra karo“ skambėtų visai kitaip… Tuo mus penktadienio popietę įtikino IVc klasės gimnazistai konkurso metu. Visus sužavėjo Jokūbo Daukšo stipriu baritonu reiškiamos mintys, tad bendru komisijos (anglų kalbos mokytojų J. Kasparienės, R. Bujanauskienės ir J. Sobolienės) bei gimnazijos direktorės pavaduotojų (V. Demjanovos ir D. Talijūno) balsu nutarta Jokūbą deleguoti į Miesto konkursą. Dėkojame  Petrui Staduliui bei Akvilei Martinavičiūtei už prasmingas kalbas. Kas vyks į Klaipėdą – Gabrielė Krukauskaitė, Vilma Blaževičiūtė ar Inga Valiaugaitė, kurių žodžiai jautriai klaidžiojo po vidinius žmogaus sąmonės labirintus,  apsispręsime mėnesio pabaigoje. Ačiū, buvo gera klausyti ir matyti Jumyse būsimus protingus, mąstančius studentus.

Mokyt. J. Sobolienė