Veiksmo savaitė „Be patyčių“

Kovo 23-29 d. mokiniai dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių 2015“.  Šiais metais ypatingas dėmesys buvo skirtas elektroninėms patyčioms. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo Dainavos jaunimo centro patyriminiame seminare „Aš (ne)abejingas tam, kas vyksta aplink mane“.  Klasių vadovai ir pradinių klasių mokytojai su mokiniais mokykloje diskutavo elektroninių patyčių tema. Elektroninių patyčių simboliu buvo pasirinktas „elektroninis kirminas“. Kiekviena klasė diskusijų metu pagamino „elektroninio kirmino“ dalį, ant kurios parašė mintis ir išsakė savo požiūrį į patyčias.  Sudedant iš dalių visą „elektroninį kirminą“ buvo išreikštos mokyklos bendruomenės nuostatos  ne tik elektroninių patyčių atžvilgiu. Dalyvaudami miesto renginyje, taip pat galėjome sužinoti ir kitų mokyklų bendruomenių nusiteikimą patyčių atžvilgiu. Vykdytų veiklų akimirkos pristatytos KPKC organizuotoje parodoje.

Parengė socialinės pedagogės Jolita Trapulionienė ir Kristina Varanavičienė