Veiklos, skirtos Juozo Grušo ir gimnazijos jubiliejams paminėti

Minint gimnazijos 30-ąjį jubiliejų įvairių veiklų organizavo užsienio kalbų mokytojai bei mokiniai. Gimnazijos jubiliejui  paminėti vyko tekstų vertimo konkursas „Verčiame Juozo Grušo kūrybą“, kuriame dalyvavo II–IV gimnazijos klasių mokiniai. Jie vertė apsakymo „Užgesusi žvakė“ ištrauką. Mokiniai nuoširdžiai dirbo kaip tikri vertėjai, naudodamiesi  žodynais, rašydami juodraščiuose pastabas.  Atlikti vertimai geri ir įdomūs, nes kiekvienas vertėjas kūrinį interpretuoja kitaip, tačiau geriausiais  išrinkti Kamilė Miliūnaitė (II b), Dovydas Vilkas (IIc), Irūna Simanaitytė (IIId), Laura Strunkevičiūtė (IIIc), Džiugas Jasas (IIIb) bei Markas Merkelovas (IIIa).  Su mokiniais nusprendėme, kad kasmet minėdami  Juozo Grušo gimimo metines ir mokyklos gimtadienį organizuosime šį konkursą. Per praėjusią savaitę užsienio kalbos pamokose buvo kalbama ir apie mokyklos istoriją, mokyklą šiandien. Kūrėme eilėraščius anglų kalba. Rusų kalbos mokytojos su mokiniais dalyvavo konkurse „Myliu Lietuvą“, kurio metu pristatė ir mūsų gimnaziją. Rusų kalbos pamokose mokiniai taip pat pristatė piešinius ir pasakojimus, pradinių klasių mokiniai anglų kalba kūrė projektą, o  abiturientai vedė ekskursijas  5-6 klasių mokiniams.

Anglų kalbos mokytoja Jolanta Kasparienė