Tolerancijos diena

Š. m lapkričio 14d. mokykloje vyko renginys tolerancijos dienai paminėti. Renginio tikslas – padėti vaikams suprasti, kas yra tolerancija, drąsiai reikšti savo mintis šia tema ir aktyviai dalyvauti mokyklos renginiuose. Šią dieną paminėti vaikai rinkosi per pirmąją ir antrąja ilgąsias pertraukas antrojo aukšto fojė. Grojo muzika, stenduose mokiniai skaitė apie toleranciją, sklaidė 7b ir kitų klasių mokinių sukurtas TOLERANCIJOS knygeles. Be to, mokiniai turėjo galimybę parašyti ir savo mintis, kurios jau pirmadienį bus sudėtos į TOLERANCIJOS knygą. Renginį inicijavo Mokinių taryba. Tolerancijos knygų parodėlę padėjo parengti etikos mokytojas Tomas Pažarauskas, Mokinių tarybos kuratorė Jolita Slušnienė, psichologė Greta Jakaitė.

Parengė Joana Vasiliūtė, 9a kl.