Tęstinis projektas „Iš tautosakos lobyno“

Spalio 22 d. 5 klasių mokinių 4 komandos varžėsi viktorinoje „Iš tautosakos lobyno“ pasirinkta smulkiosios tautosakos tema. Mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojų, parodė savo išradingumą per komandų („Naminukai“ – 5a kl., „Juokučiai“ – 5b kl., „Mįslučiai“ – 5c kl., „Gudručiai“ – 5d kl.) prisistatymą, minė mįsles, sakė greitakalbes, pamėgdžiojo gamtos garsus, buvo išmokę įdomių patarlių ir priežodžių. Kiekvienos komandos dailininkas piešė pasirinktos patarlės iliustraciją, po to ją viešai pristatė ir komentavo. Visų gerą nuotaiką skatino penktokų viktorinos dalyvių išradingumas ir drąsa atstovaujant savo klasei, kūrybingai atliktos užduotys, linksmi liaudiški šmaikštavimai bei sirgalių palaikymas. Visi renginio dalyviai pasirodė šauniai, todėl nugalėjo draugystė, o viktoriną primins mokyklos direktorės N. Šimienės padėkos raštai, kuriuos vertinimo komisija skyrė sumaniausiai (5d kl.), išradingiausiai (5a kl.), kūrybiškiausiai (5c kl.) bei šauniausiai (5b kl.) komandoms.

Parengė lietuvių k. mokytoja Dalė Pupiuvienė