Tęstinio meninio projekto DOVANA MOKYKLAI šventė

Visai mokslo metų pabaigoje  į gimnaziją  pabaigti kūrybinių metų atskrido tęstinis projektas ,,Dovana mokyklai“. Birželio 21 d. įvyko II gimnazijos klasių  dailės ir technologijų kūrybinių darbų pristatymo šventė „Kūryba – tai meilė pasauliui“. Dailės ir technologijų baigiamuosius kūrybinius darbus pristatė 50 mokinių. Mokiniai atskleidė įvairiapusius talentus. Jie pristatė ne tik dailės ir technologijų darbus, bet grojo įvairiais muzikos instrumentais, šoko baletą, skambėjo jų atliekamos dainos, išvydome teatro improvizacijų etiudus. Projekto dalyvius sveikino gimnazijos direktorė Undinė Diana Tumavičienė, Šilainių parapijos Šv. Dvasios bažnyčios klebonas Žydrūnas Paulauskas, Švietimo inovacijų centro metodininkas A. Bakutis, devintokai, kurie kitais metais taip pat kurs baigiamuosius darbus. Gimnazijos 2a. fojė atidaryta paroda, kurioje eksponuojami 103 II gimnazijos klasių mokinių kūrybiniai darbai. Per vasarą bus išleista 2022 m. II klasių baigiamųjų darbų knygelė. Šventė buvo džiugi, šilta, mokiniai ir mokytojai džiaugiasi  kūrybine sėkme ir sukurtų darbų unikalumu.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Dekerienė