Tautiškumas – tarsi gimnazijos šokėjų širdies ženklas

Gimnazijos tautinių šokių kolektyvas  „Gintarėlis“ dalyvavo 2016 metų Lietuvos moksleivių dainų šventės Ansamblių vakare „Koks gražus tavo veidas, gimtine”. Tai pati margiausia Moksleivių dainų šventės dalis, pats judriausias ir linksmiausias Dainų šventės renginys. Į Kalnų parką susirinkę per penkis tūkstančius dalyvių ir šoko, ir grojo, ir dainavo, ir žaidė. Programos finalas iškristalizavo mintį, jog  laikas, duotas žmogui, tautai, žmonijai, turi būti priimamas bei išgyvenamas tauriai ir kilniai – paliekant ateities kartoms vienintelę savo žemę žydinčią, taikią, kupiną saulės šviesos ir žmogaus kūrybos. Džiugu, kad mūsų gimnazijai atstovavo net 66 šokėjai – jaunuolių, jaunučių ir du jaunių kolektyvai. Gausiam šokėjų būriui vadovavo choreografijos mokytoja Ina Skirmantienė. Jai talkino mokytojos Rita Subatkevičienė, Neringa Valeikienė, Jolita Kaučikaitė – Radvilienė, Erika Gylienė, socialinės pedagogės Jolita Trapulionienė ir Kristina Varanavičienė. Šokėjai ir mokytojos nuoširdžiai dėkoja mamoms Ligitai Anušauskienei, Dainorai Bartkuvienei už rūpestį ir pagalbą visos šventės metu bei vėliau prisijungusioms Vaidai Urbanavičienei, Živilei Dargienei ir Rasai Miliūnienei. Kiekvienas Dainų šventės dalyvis pasijaučia tikru šalies piliečiu, tautinis kostiumas tampa širdies ženklu, sveiku patriotizmo demonstravimu. Tikime, kad šį pasididžiavimo lietuviškumu ir Lietuva  jausmą jaunieji šokėjai toliau skleis mūsų gimnazijos bendruomenėje.

Parengė Erika Gylienė ir Jolita Kaučikaitė – Radvilienė