Tarptautinio projekto „Tegyvuoja Baba Marta“ laureatai

2021-2022 m.m. IIc ir 4c klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame integruotame vokiečių kalbos-dailės projekte „Tegyvuoja Baba Marta“. II gimnazijos klasių mokiniai kūrė trumpas istorijas vokiečių kalba pagal Bulgarijos legendą apie močiutę Martą, kuri valdo metų laikus – orai priklauso nuo Martos nuotaikos. Ketvirtokai istorijas iliustravo. Projektą organizavo Vokietijos Nordrhein-Westfalen kultūros ir mokslo bei mokyklos ir švietimo ministerijos. Mokiniams talkino mokytojos E.Gustauskienė, L.Drulienė, S.Venskūnienė. Projektinio darbo dalyviai pripažinti 2022 metų laureatais ir apdovanoti  Vokietijos Nordrhein-Westfalen kultūros ir mokslo bei mokyklos ir švietimo ministerijos pripažinimo raštais bei 300 eurų prizu. Džiaugiamės sėkme!

Vokiečių kalbos mokytoja E. Gustauskienė