Tarptautinio projekto laureatai

Šiais mokslo metais tęstiniame tarptautiniame vokiečių kalbos-dailės integruotame projekte susivienijo 9 kl. ir 3b kl. mokiniai. Vaikai pasirinko projektą „Gintaras – radiniai Baltijos jūros pakrantėje“. Šia tema pagal pateiktus reikalavimus jie privalėjo parengti pasakojimus apie gintaro kilmę ir panaudojimą vokiškai bei  iliustruoti. Mokiniai savo piešinius su trumpomis istorijomis papuošė gintaro gabalėliais odos ir lino papuošaluose. Vaikams talkino klasės auklėtoja R.Subatkevičienė, dailės mokytoja S.Venskūnienė, vokiečių kalbos mokytoja E.Gustauskienė, bibliotekininkė E. Urbutytė, technologijų mokytoja M.Kalinienė. Gegužės pradžioje mus pasiekė laiškas iš Vokietijos, jog mūsų gimnazijos mokinių projektas buvo aukštai įvertintas  – vaikai pripažinti laureatais. Projektas bus pristatomas parodose Münster mieste, mokiniams vasaros viduryje bus atsiųsti diplomai ir piniginis prizas.

Vokieių kalbos mokytoja E.Gustauskienė