Tarptautinė vertybių formavimo stovykla ,,Mums rūpi”

Liepos 18 – 22 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA) ir JAV ambasada Vilniuje organizavo tarptautinę Vertybių formavimo stovyklą ,,Mums rūpi” (angl. Values Education Camp “We Care”) Alytaus rajone, Dvarčėnų dvare, prie Suvingio ežero. Mūsų mokyklai atstovavo būsimos gimnazistės Augustė Šapokaitė, Natali Dagytė, Gabrielė Lukošiūtė, Augustė Jucytė, Ignė Litvaitytė, Deimantė Butkutė ir anglų kalbos mokytoja Jolanta Kasparienė. Kartu su bendraamžiais iš kitų 5 Lietuvos mokyklų bei mokiniais iš Lenkijos Swidnik gimnazijos bei JAV Charles Wright akademijos džiaugėmės kiekviena turiningai praleista diena stovykloje. Kiekviena diena buvo ne tik kupina bendravimo, linksmų žaidimų, bet ir naujų žinių, praktinių veiklų, nepamirštamų susitikimų su į stovyklą atvykstančiais svečiais. Tai, ką parsivežėme, yra neįkainuojama – žinios, patirtis, soacialinės bei asmeninės kompetencijos, galimybė tobulinti anglų kalbos žinias (visas diena bendravome anglų kalba) ir supratimas, kad visi kartu tikrai galime daug ką pakeisti, nes mums rūpi. Esame dėkingos anglų kalbos mokytojų asciacijai (LAKMA) ir jos prezidentei Eglei Petronienei bei JAV ambasadai už stovyklos organizavimą bei galimybę dalyvauti joje.

Anglų kalbos mokytoja Jolanta Kasparienė