Tarptautinė ANTIKORUPCIJOS diena

Korupcija – viena iš labiausiai paplitusių visuomenės ydų. Įvairiomis formomis, metodais, būdais stengiamės atkreipti jaunimo dėmesį į šią įsigalėjusią problemą. Per pilietinės visuomenės pagrindų, etikos pamokas mokiniai įvardino šio reiškinio atsiradimo priežastis, pasireiškimo formas, remiantis konkrečiais jiems žinomais faktais, ir siūlė priemones, kaip įveikti ar sumažinti korupciją. Per dailės pamokas piešė plakatus „Mano svajonių šalis – be korupcijos“. Geriausi mokinių sukurti plakatai buvo pristatyti mokyklos bendruomenei. Dailės mokytojos Rimos Keturkienės vadovaujami 9 c klasės mokiniai Klaudijus Midveris ir Erika Dirgėlaitė nupiešė plakatą, kuris antikorupciniame piešinių-plakatų konkurse Kauno mieste laimėjo II vietą ir šiuo metu yra eksponuojamas Lietuvos Respublikos seime. Etikos mokytojo Tomo Pažarausko parengta komanda, kurią sudarė 9 c klasės mokiniai Domantas Miliukas, Greta Ginelevičiūtė, Erika Špokaitė dalyvavo debatų konkurse Kauno mieste.
„Garbės ir sąžinės už jokius pinigus nenupirksi“ – tai senas posakis, kuris liudija liaudies išmintį ir požiūrį, kad svarbiausios vertybės buvo, yra ir turi būti puoselėjamos.

Parengė istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė