Tarpgimnaziniai debatai

„Taigi, jei koks žmogus pasielgė su jumis negražiai, žinokite, jog jūs privalote elgtis garbingai. Bausti kitus – ne jūsų darbas, kaltieji atsakys pagal Visatos įstatymus“  (Omramas Mikaelis Aivanovas). 2016 m. balandžio 22d. vyko tarpgimnaziniai debatai tarp Kauno Juozo Grušo meno ir Kauno r. Jonučių gimnazijos komandų. Debatų tema: „ Mirties bausmė – pateisinama.“ Kauno Juozo Grušo gimnazijos IIc klasės mokinės G. Ginelevičiūtė, E. Špokaitė ir D. Vareikaitė atstovavo neigiančiajai pusei, o Jonučių gimnazijos šeimininkės Ia klasės mokinės M. Blyskytė, U. Janonytė ir E. Vaitulionytė – teigiančiajai pusei.  Gimnazistės drąsiai reiškė ir argumentavo mintis šia tema.  Debatus organizavo etikos vyr. mokytojas Tomas Pažarauskas.