Tarpgimnaziniai debatai

Valstybei saugoti pagal savo prigimtį lygiai tinka ir vyrai, ir moterys“,- pasakęs senovės mąstytojas Platonas. Šia tema 2016 m. gegužės 27d. vyko debatai tarp Kauno Juozo Grušo meno ir Kauno r. Jonučių gimnazijų komandų.   Kauno Juozo Grušo gimnazijos IIIa klasės mokinės Vilma Blaževičiūtė, Monika Bidvaitė ir Karolina Povilionytė atstovavo teigiančiajai pusei, o Jonučių gimnazijos šeimininkai, IIIa klasės mokiniai Timas Merkelis, Eligijus Petruševičius ir IVa klasės mokinys  Gytis Bagdonavičius,  neigiančiajai pusei. Gimnazistai drąsiai reiškė ir argumentavo savo mintis šia tema. Teisėjų sprendimu debatus laimėjo Kauno Juozo Grušo meno gimnazija. Debatus organizavo etikos vyr. mokytojas Tomas Pažarauskas.