Sveikiname tarptautinio projekto nugalėtojus

2021-2022 m.m. III gimnazijos klasių mokinės Kornelija Pikšrytė, Kamilė Valnickaitė ir 2b klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame integruotame vokiečių kalbos-dailės projekte „Tegul lėlės šoka“. Projektą organizavo Vokietijos Nordrhein Westfalen kultūros ir mokslo bei mokyklos ir švietimo ministerijos. Vaikai pasirinko pasaką „Čipolino nuotykiai“ ir iš modelino gamino pirštų lėles – personažus, parengė vokiškus aprašus ir situacijas. Mokiniams talkino mokytojos E.Gustauskienė, E.Gylienė, J.Gudžiuvienė, A.Lavickienė. Projektinis darbas  puikiai įvertintas, mokiniai pripažinti 2022 metų projekto nugalėtojais , apdovanoti pripažinimo raštais, atminimo dovanėlėmis ir 100 eurų prizu. Už uždirbtus pinigus mokiniai nutarė apsilankyti „Lazertrone“ – pramoginiame žaidime lazeriniais šautuvais.
Vokiečių kalbos mokytoja E.Gustauskienė