Sveikiname Lietuvos mokinių technologijų olimpiados nugalėtojus!

Baigėsi Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „2020 miniatiūra 20×20“ II etapas. Mūsų gimnazijos mokiniams olimpiadoje sekėsi puikiai. Sveikiname pasiekus puikių rezultatų: Miglę Laukytę, Ic kl., I vieta (Tekstilė, „Baltos svajonės“,  nominacija už subtilumą ir profesionalumą kūryboje, mokyt. A.Markvaldienė); Eimantą Rutkauską, Ic kl., II vieta (Konstrukcinės medžiagos, elektronika, „Knygos atgimimas“, nominacija už knygos prikėlimą naujam gyvenimui, mokyt. R. Ratkevičienė); Lukreciją Maslauskaitę, 7 kl., II vieta, (Tekstilė, „Samanėlė samana“, nominacija už gamtos spalvų ir formų perteikimą siuvinėjime, mokyt. Aldona Markvaldienė); Kamilę Rentauskaitę, II kl., II vieta (Taikomasis menas, amatai ir dizainas, „Peliuko svajonė“, mokyt. A. Lavickienė); Deimantę Butkutę, II kl., II vieta (Mityba, „Saldu gardu“, nominacija  už subtilų gaminio ir aplinkos vientisumą, mokyt. I. Raguckienė); Gabrielę Žinkaitę, 8b kl. (Konstrukcinės medžiagos,  Fotoaparatas, mokyt.  M. Kalinienė); Emiliją Žuravliovaitę, IIIb kl. (Taikomasis menas, amatai ir dizainas, „Gyvenimo pusės“, nominacija už skulptūrą ir estetiką keramikoje, mokyt. J.Gudžiuvienė).

Į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados III etapą deleguojama Miglė Laukytė (mokyt. A.Markvaldienė).