Sveikiname Lietuvos mokinių dailės olimpiados II (miesto) turo 2017 m. nugalėtojus!

Šiemet Lietuva mini Piliakalnių metus. Tad šių metų Lietuvos moksleivių dailės olimpiados tema –  „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizija.“ Olimpiados antrajame – miesto – etape dalyvavo šeši mūsų gimnazijos moksleiviai: Elona Čečytė, IIIb kl. (mokytoja R. Klingaitė), Ieva Daščioraitė, IIIb kl. (mokytoja V. Sakalauskienė), Martynas Kliučininkas, IIa kl. (mokytoja V. Sakalauskienė), Karolina Pazniakaitė, IIIa kl. (mokytoja V. Sakalauskienė), Otilija Čižinauskaitė, IIb kl. (mokytoja R. Klingaitė) ir Goda Gedminaitė, Ib kl. (mokytoja R. Keturkienė).  Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad jie visi apdovanoti Kauno m. Švietimo skyriaus vedėjo diplomais,  padėkomis bei knygomis apie meną, nes pateko į prizinį dvidešimtuką, o IIIb klasės mokinės E. Čečytė ir I. Daščioraitė, užėmusios I-ąją ir II-ąją vietas, vyks į respublikinį olimpiados etapą Ignalinoje. Palinkėkime joms  sėkmės!

Dailės mokytojos Vyta Sakalauskienė ir Rasa Klingaitė