Sveikiname Lietuvos mokinių dailės olimpiados II (miesto) ir III (respublikinio) etapo 2018 m. nugalėtojas!

Šiemet Lietuva mini Nepriklausomybės atgavimo šimtmetį. Tad 2018 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiada skirta šiai svarbiai datai paminėti. „LIETUVOS SĖKMĖS ISTORIJOS ŠIMTMETIS: Praeitis, Dabartis, Idėja Lietuvai“ – tokia buvo šių metų olimpiados tema. „Lietuva – šalis, kurioje sugyvena įvairių tautų ir kiekvieno iš mūsų istorija. Tai šalis, kurioje branginama istorinė atmintis, puoselėjamos senosios tradicijos, papročiai, kaimynystės ryšiai, unikali gamta, kalba. Kurdama savąją sėkmę, Lietuva įveikė ilgą praradimų ir atradimų kelią. Kokiomis IDĖJOMIS Lietuvą galime palydėti mes – XXI a. žmonės? Apie kokią šalies sėkmę svajojame? Kaip gyvensime po 5, 10 ar… 100 metų? Kokią Lietuvą paliksime ateinančio šimtmečio kartoms? Kokias idėjas įgyvendinus būtų užtikrinta Lietuvos valstybės gerovė?“- taip nuostatuose buvo apibūdinta olimpiados tema. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad  mūsų gimnazijos mokinių komandai savo kūriniuose pavyko meniškai ir kūrybingai perteikti  savo vizijas apie gimtinę. Visos penkios dalyvės tapo olimpiados II – jo (miesto) etapo laureatėmis. Austėja Jočytė (IIc) užėmė pirmąją,  Elona Čečytė (IVb)– antrąją, o IIIb kl. mokinės Otilija Čižinauskaitė –  šeštąją, Ieva Štuikytė – septintąją, Ada Likinceva – dešimtąją vietas. Austėja ir Elona, užėmusios I-ąją ir III-ąją vietas, atstovavo Kauno miestui respublikiniame olimpiados etape Trakuose. Elona užėmė III-ąją vietą respublikiniame olimpiados etape! Be to, jos kūriniai labiausiai patiko šventės šeimininkams – Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenei – autorė  apdovanota padėkos raštu bei šaunia dovana.

Mokines paruošė ir į Trakus kartu vyko dailės mokytoja Rasa Klingaitė