Sveikiname konkurso laimėtojus

2020-03-07 Vilniaus Arkikatedroje vyko konkurso ,,Jei Šv.Kazimieras gyventų mūsų laikais“ nugalėtojų apdovanojimas. Mūsų gimnazijos mokiniai į konkursą įsijungė aktyviai, kūrė maldas, eilėraščius, skulptūrėles, laiškus. Laiško Šventajam Kazimierui konkurse  Rokas Motiejaitis (Ic) laimėjo I,  Saidas Zajančkauskas (Ic) klasė II vietas, Karolis Baranovas (Ic)  apdovanotas Padėka. Nugalėtojai dalyvavo Vilniaus Arkikatedroje šv. Mišiose, kurios vyko Šv.Kazimiero koplyčioje. Vladislovo koplyčioje nugalėtojams įteikti diplomai, padėkos, dovanėlės ir  Šv. Kazimiero lelijų žiedai. Ateitininkams dar teko keliauti katedros požemių labirintais. Visi lankėmės Kaziuko mugėje. Mokiniams laimėjimų siekti padėjo mokytojai L. Dekerienė, D.Pupiuvienė, M.Petravičienė, J.Sereikienė, R.Keturkienė, A.Pundinienė, V.Zulonaitė.

Tikybos mokytoja Vida Zulonaitė