Sveikiname konkurso laureatę

2018-11-21 d. Kauno rotušėje vyko Vilniaus dailės akademijos ir Kauno rajono Švietimo centro organizuoto konkurso ,,Rudens natiurmortas 2018″ tapybos darbų parodos atidarymas ir laureatų apdovanojimo šventė. Mūsų gimnazijos mokytojai konkursui paruošė 3 mokinius: 2 mokines – Gretą Kaprakytę – IIIc kl., Emiliją Žuravliovaitę – I gimnazijos kl. paruošė (dailės mokytojas Ričardas Venskūnas). 7c  kl. mokinę Andrėją Artemanovskytę  – dailės mokytoja Rima Keturkienė. Sveikiame  konkurso dalyves! Džiaugiamės IIIc gimnazijos kl. mokine Greta Kaprakyte, tapusia konkurso laureate ir laimėjusia II vietą. Laimėtojus pasveikino Kauno m. vicemeras S. Kairys, VDA KF dekanas prof. J. Audėjaitis, Kauno r. Švietimo centro direktorė L. Ruzgienė, renginio rėmėjai.

Dailės mokytoja Sima Venskūnienė