„Sveikatiados“ ir išsipildymo akcijos renginys

Mokykla – „Sveikatiados“ projekto dalyvė, lapkričio 10-ąją minėjo Europos sveikos mitybos dieną. Mokiniai atsinešė į mokyklą obuolių, obuolinių pyragų ir dar daug įvairiausių patiekalų, kuriuos gaminant buvo naudojami obuoliai. Kadangi lapkričio 6 d. TV3 kviečia švęsti tradicija tapusią „Pyragų dieną“, todėl nusprendėme sujungti šias dvi gražias idėjas. Mokiniai buvo pakviesti iškepti pyragą, ir už pasirinktą kainą pasiūlyti draugams ir mokytojams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“.
Džiugu, kad „Pyragų diena“ tapo nauja iniciatyva mūsų mokykloje. Renginyje dalyvavo net 33 klasių kolektyvai.Buvo puiki proga ne tik surengti šventę, smagiai prie pyrago gabalėlio pabendrauti su draugais, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą.

Parengė Undinė Diana Tumavičienė