Svečių iš Latvijos viešnagė gimnazijoje

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje  lankėsi  mokyklų bei gimnazijų vadovų bei mokytojų delegacija iš Rygos. Delegacijai mokyklą pristatė ne tik mokyklos direktorė Nijolė Šimienė bei pavaduotojos Vilija Demjanova ir Undinė Tumavičienė. Tą dieną joms talkininkavo jaunieji mokyklos gidai – lllb ir lllc  gimnazijos klasių mokiniai Miglė Vrašinskaitė, Gabrielė Adomaitytė, Ernestas Baltrušis, Giedrius Puknaitis, Tomas Kliučnikovas ir Aurelijus Kantas. Jie svečiams anglų kalba vedė ekskursiją po mokyklą, supažindindami su įvairiais mokyklos bei mokinių pasiekimais ir dailės kūriniais bei mokyklos istorija. Mokiniai svečius vedė mokyklos koridoriais, aprodydami mokinių diplomus, pasiekimus, meno kūrinius, baigiamuosius darbus. Svečiams parodytos dailės klasės, sporto ir aktų salės, dailės galerija – labirintas bei muziejus, kuriame mokiniai papasakojo mokyklos istoriją. Svečiai  supažindinti su keramikos bei šilko tapybos technologijomis, technologijų ir kulinarijos klasėse jiems įteiktos  dovanos, pagamintos  pačių mokinių. Jaunieji mokyklos gidai ne tik vedė ekskursiją po mokyklą, bet ir vertėjavo.

lllb klasės mokiniai Deimantė Buslevičiūtė ir Ernestas Baltrušis