Susitikimas su politologu

Vasario 21 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo puikią progą bendrauti su politologu, Seimo nariu Laurynu Kasčiūnu. Svečias apžvelgė tarpukario Lietuvos geopolitinę padėtį, diplomatijos vingius, nustatant santykius su kaimyninėmis valstybėmis, konstatavo lietuvių tautos pasipriešinimo galimybes  sovietiniam režimui. Gimnazistai norėjo sužinoti svečio nuomonę apie šių dienų karinius konfliktus, ar jie gali sukelti trečią pasaulinį karą, kokia propogandos galia, menkinant valstybės įvaizdį, kaip orientuotis pateiktos informacijos sraute. Gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė padėkojo gerbiamam svečiui už įdomią, dalykišką politikos pamoką ir pakvietė susipažinti su mokyklos erdvėse eksponuotais mokinių darbais. Kartu su politiku svečiavosi Seimo nario R. J. Dagio padėjėja Danguolė Juralavičienė, istorikas Zigmas Tamakauskas. „Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui turime  įrodyti, jog esame valstybingumo šimtmečio verta tauta.“  Šie L. Kasčiūno pasakyti žodžiai turi paliesti kiekvieno lietuvio širdį.

Istorijos mokytoja Eugenija Paškauskienė