Susitikimas su Kauno kolegijos dėstytoja

Vasario 23 dieną IV gimnazinių klasių mokiniai turėjo naudingą susitikimą su Kauno kolegijos atstove Daiva Baranauskiene. Ji šiuolaikiškai ir įdomiai pristatė stojimo ir studijų sąlygas   Kauno kolegijoje, supažindino mūsų gimnazistus su studijų programomis ir konkursinių balų sandara, papildomų kriterijų naudą būsimam Kauno kolegijos studentui. Taip pat išsamiai pristatė ir paaiškino, kaip užpildyti savo duomenis į LAMA BPO, pristatė sąlygas į valstybės finansuojamas vietas. Nemaža dalis mūsų mokinių nori studijuoti Kauno kolegijos Dizaino specialybę, todėl atstovė suteikė išsamią informaciją apie stojimą, reikalavimus ir pranešė stojamųjų egzaminų datas. Mokiniai domėjosi,  pateikė nemažai įvairių klausimų, susijusių su būsimomis studijomis.

Parengė psichologė Greta Jakaitė