Stovykla „Olimpinis kaimelis“

Š. m. gegužės 28 – birželio 2 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Kauno Rokų gimnazijos ir Kauno šv. Kazimiero progimnazijos inicijuota Kauno mieste dieninė mokinių stovykla „Olimpinis kaimelis“. Stovyklos tikslas – mokinių intelektinių, dvasinių ir fizinių galių puoselėjimas per kilnias olimpines idėjas. Tai yra puiki ir naudinga galimybė vaikams realizuoti save kaip asmenybę, asmeninius pomėgius, kūrybinius sumanymus, iniciatyvas, pažinti žmones ir pasaulį, tobulėti, bendrauti, plėsti akiratį. Aktyviai dalyvaudami olimpinėse veiklose, mokiniai patyrė sėkmės džiaugsmą, komandinę dvasią, sporto ryšį su gyvenimu, per sportą ugdėsi bendražmogiškąsias vertybes. Šiame projekte-stovykloje dalyvavo 36 šeštų-septintų klasių mokiniai iš Kauno miesto mokyklų. Dalyvauti stovykloje buvo atrinktos šešios bendrojo ugdymo mokyklos: Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Kauno J. Grušo meno gimnazija, KTU inžinerijos licėjus, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Kauno šv. Kazimiero progimnazija, Kauno Rokų gimnazija. Norėdami apie stovyklą sužinoti viską, spauskite mygtuką ,,Skaityti daugiau“.

Kūno kultūros mokytoja Anna Kizalienė