Startuolių mugė verslumo savaitei

2018 m. lapkričio 13d. KTU vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo gimnazijų, mokyklų, centrų mokinių mokomųjų bendrovių mugė-konkursas „STARTUOLIŲ MUGĖ“, skirta Tarptautinei verslumo savaitei paminėti.  Dalyvavo 32 mokinių mokomosios bendrovės. Mūsų gimnazijai atstovavo 4 mokinių mokomosios bendrovės:  MMB „NUMCUT“ komanda sukūrė klaviatūros priedą, pagreitinantį darbą kompiuteriu. Komanda nominuota už įdomiausią technologinį sprendimą“. IA gimn. kl. Gyčiui Oržekauskui, Simui Mačiui, Jauniui Buzui, Ryčiui Sidorovui, Mantui Daujočiui prizus įteikė UAB „Kilobaitas“ įmonės atstovė Aistė Mitkevičienė. MMB „BRIGTH LIGHT“ komanda sukūrė kuprinę, led švietuvais  apsaugančią žmogų nuo nelaimingų atsitikimų tamsiu paros metu. Nominuota „už inovatyviausią idėją“. IIC gimn. kl. gimnazistams Aidui Greiviui, Aidui Rusevičiui, Laimiui Palubinskui prizus įteikė KTU atstovė lekt. Indrė Petrikė. MMB „TIE FANCY“ komanda iškėlė problemą dėl namuose besimėtančių kaklaraiščių ir panaudojo juos kurdami iš kaklaraiščių aksesuarus. IIA gimnazistės Milda Bertašiūtė Kristina Bertmonaitė, Ieva Stackevičiūtė, Austė Pakėnaitė nominuotos „Verslo idėjų generavimo“ konkurse „už startuoliškiausią idėją“MMB „PJAN WOOD“ komanda iškėlė problemą, kad klasėse kėdės stovi netvarkingai, todėl sukūrė kėdės prototipą, kuri automatiškai prisistumtų prie stalo. Su šiuo projektu dirba IB gimn. klasės gimnazistai Povilas Juškevičius, Nojus Gaidamavičius.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė