Startuolių mugė „Tavo sėkmės startas!“

Tarptautinei verslumo savaitei paminėti lapkričio 17 d. vyko pirmoji šiais metais moksleivių mokomųjų bendrovių mugė. Mokyklai atstovavo  II c gimnazijos  kl. mokiniai: Mykolas Bartkus, Matas Katinas, Tadas Čėsna, Džiugas Jasas, sukūrę MMB „Help at need“. Moksleivių mokomosios bendrovės komandai įsteigta nominacija už kūrybiškiausią sprendimą mažiausiais kaštais. Mokinių verslo idėja – programėlė, padedanti išsikviesti pagalbą neįgaliesiems. Nominaciją įsteigė prof. Dr. Edita Gimžauskienė, KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto dekanė. Ši idėja verslo idėjų konkurse spalio mėnesį „Verslo idėjų generavimas“ buvo nominuota socialiai atsakinga idėja. Renginį Startuolių mugė „Tavo sėkmės startas!“ organizavo Aleksandro Stulginskio universitetas, ASU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, ASU EVF Verslumo ugdymo centras, Kauno „Saulės“ gimnazija, Lietuvos Junior Achivement. Nuoširdžiai sveikiname mokinius.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė