Šokių pynė

Paramos koncertas „Šokių pynė“

vasario 12 dieną (trečiadienį) 18 val. vyko paramos koncertas „Šokių pynė“. Koncerte pristatytas mokyklos tautinių šokių kolektyvas „Gintarėlis“, kurio vadovė choreografijos mokytoja Ina Skirmantienė. Daugiau nei dešimtmetį šokėjai dalyvauja įvairiuose mokyklos, miesto bei respublikiniuose renginiuose, konkursuose.

Šiais metais Vilniuje vyks jubiliejinė dainų šventė. Net trys skirtingų amžiaus grupių šokėjų kolektyvai puoselėja viltį tapti 2014 metų dainų šventės dalyviais. Šiemet pirmą kartą ir jaunuolių grupė ruošiasi dalyvauti Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai“. Šokėjai kupini ryžto ir užsispyrimo, uoliai lanko repeticijas.

Stebėti koncertą susirinko gausus tėvelių ir mokytojų būrys, vyravo puiki nuotaika. Užfiksavome ir keletą puikios šventės akimirkų.

Parengė Undinė Diana Tumavičienė