Skaičiaus π (Pi) diena

Kovo 12 dieną mūsų mokykloje vyko matematikos populiarinimo renginys . Šventėje dalyvavo 4 septintų klasių komandos.  Šventės metu mokiniams buvo parengtos įvairios užduotys: skaičiavo skritulių plotus; atliko užduotis, kuriose reikėjo įrašyti aritmetinius veiksmus; piešė matematiko portretą; dalyvavo ,,blitz“ turnyre. Be to, vyko skaičiau π įsimintų skaitmenų varžybos. Žiuri vertino dalyvių atsakymus. Renginio metu žiūrėjome multimedijos pristatymą apie skaičius Pi istoriją. Susumavus konkurso vertinimus, direktorės pavaduotoja ugdymui Undinė Diana Tumavičienė apdovanojo nugalėjusias komandas diplomais bei visas komandas obuolių pyragais. I vietą laimėjo 7c klasės komanda, II vietą – 7b  komanda, III vietą – 7a komanda. Skaičiaus π įsimintinų skaitmenų varžybose nugalėtoja tapo 9e klasės mokinė Gabija Misevičiūtė, kuri nesuklydusi užrašė 128  skaičiaus Pi skaitmenis po kablelio.

Parengė mokytoja Odeta Stanevičienė