Sėkmingas pradinių klasių mokinių dalyvavimas anglų kalbos konkursuose

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai šį pavasarį dalyvavo daugybėje  šaunių konkursų, kurių tikslas – ugdyti domėjimąsi anglų kalba, gilinti žinias, suteikti galimybę atsiskleisti ir skatinti kūrybiškumą, originalumą, integruoto ugdymo metodus, bendravimą bei bendradarbiavimą, o taip pat tobulinti klausymo ir rašymo II užsienio kalba įgūdžius.  Konkurse „Who will you invite to your video call?“  4c klasės mokinės Eglė Gražulytė, Lėja Gumbytė ir Lauryna Kerpė dalyvavo Jungtinės Karalystės knygų leidyklos Oxford University Press organizuotame integruoto anglų kalbos, dailės ir informacinių technologijų kūrybinių darbų virtualiame tarptautiniame projekte – konkurse „Ką pakviesi vaizdo skambučiui?“ („Who will you invite to your video call?“), kuriame piešė ir angliškai aprašė keturias savo pasirinktas mėgstamiausias įžymybes bei rašė klausimus, kuriuos norėtų jiems užduoti, jei turėtų galimybę pakviesti juos vaizdo pokalbiui. Balandžio mėnesį vyko tarptautininis Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos organizuotas 3–4 klasių mokinių integruoto anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualus konkursas „Mano augintinis“ („My Pet“), kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinukai Milda Miliūnaitė, Viltė Dagytė, Tėja Žebrauskaitė, Adrijus Podskočimas, Benas Šeduikis. Vaikai savo pasirinktomis raiškos technikomis ir priemonėmis piešė savo mylimiausius naminius gyvūnėlius ir juos aprašė anglų kalba.