Sėkmingas debiutas mokinių konferencijoje „Expermentieren. Deutsch lernen. Teilen“

Gegužės 26 d.vyko respublikinė nuotolinė mokinių integruotų tiriamųjų darbų pristatymo konferencija „Expermentieren. Deutsch lernen. Teilen“/ „Tiriame, mokomės vokiečių kalbos ir dalijamės“. Konferenciją organizavo Jonavos Justino Vareikio progimnazija ir Gėtės institutas Vilniuje. Renginyje dalyvavo 5-8 klasių moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų, dalyvaujančių Gėtės instituto projekte „CLILiG@Litauen. Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(-is)  Lietuvoje“. Šioje konferencijoje mūsų gimnazijai atstovavo 5e klasės mokinė Rūta Genserauskaitė. Ji skaitė pranešimą „Mokomės vokiečių kalbos piešdami“. Mokinė pristatė integruotas vokiečių kalbos ir dailės užsiėmimų veiklas ir vieną kūrybinį darbą. Tai buvo pirmas Rūtos ruoštas pranešimas. Mokinė įgijo tiriamojo darbo ir pranešimo rengimo įgūdžių bei puikiai susidorojo su viešojo kalbėjimo iššūkiu. Mokytojų balsavimu Rūtos pranešimas užėmė II vietą. Sveikiname Rūtą su puikiu debiutu! Mokinę konferencijai ruošė dailės mokytoja Rima Keturkienė ir vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė.

Daugiau informacijos apie konferenciją galima rasti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10157006486201561&type=3

Mokytoja Jurgita Valentukonienė