Sėkmingai dalyvaujame Konstitucijos egzamine

Daugiau kaip  keturi šimtai mūsų mokyklos mokinių dalyvavo Lietuvos Respublikos  Konstitucijos egzamino pirmame ture.  Jie buvo suskirstyti į klasių grupes:  V – VII klasų grupė, VIII – X klasių grupė, XI – XII klasių grupė.  Mokiniams buvo pateikta Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministerijos sudarytas  trisdešimties klausimų testas.  Daugiausiai  taškų surinko 7 a klasės mokinės Kristina Bertmonaitė (25 taškai),  Elija Kukytė (27 taškai).  Šios mokinės pateko į Lietuvos Respublikos  Konstitucijos egzamino  antrąjį turą.  Spalio 13 dieną vyko  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino antras turas ir 7a klasės mokinė Elija Kukytė, iš testo  surinkusi septyniolika taškų iš dvidešimties,  dalyvaus Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino trečiame ture.

Istorijos mokytoja Jadvyga Jablonauskienė