Sėkmė respublikiniame rašinių konkurse „Gyvybė dovana – branginkime ją“

Jau šeštus metus Panevėžio „Minties“ gimnazija rengia respublikinį rašinių konkursą
„Gyvybė – dovana, branginkime ją“, skirtą Gyvybės dienai. Į šią gimnaziją atkeliavo net 46
mokinių darbai iš visų Lietuvos etnografinių regionų. Baigiamajame renginyje jaunieji kūrėjai susitiko su jauna rašytoja Neringa Tik, turėjo galimybę virtualiai pakeliauti po Panevėžio kraštą su kultūros ir gyvybingumo puoselėtoja Albina Saladūnaite. Džiugu, kad mūsų gimnazijos Ic klasės mokinė Andrėja Artemanovskytė tapo šio konkurso laureate 8-10 klasių mokinių koncentre. Andrėjos esė „Kai lemta tiek jausti“ įvertinta už originalų jausmų perteikimo būdą, puikiai pasirinktą žanrą, poetišką sakinį ir brandžias mintis. Nuoširdžiai sveikiname laureatę ir linkime puikių kūrybinių idėjų. Mokinę konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolanta Sereikienė.