Sėkmė Respublikiniame jaunųjų dizainerių kostiumo konkurse

Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai įsijungė į  Respublikinį  jaunųjų dizainerių kostiumo konkursą „Laikinosios sostinės mados atspindys šiuolaikiniame kostiume“, kuris  įvyko lapkričio 22 d.  Kauno kultūros centre. Tarpukario Laikinosios sostinės mada, gebėjimas derinti naują su senu, savitas kostiumo istorijos kūrimas sudomino jaunuosius mados dizainerius. Pati jauniausia dizainerė Kamilė Pakalnytė (7a) su savo bendraklasėmis Austėja Giedraityte ir Liepa Sveikataite  pristatė XX a. pradžios šešiolikmetės jaunuolės madą. Kostiumų kūrimui panaudojome nėrimo ir siuvimo, rišimo, pynimo technologijas. Mokines paruošė technologijų mokytoja Aldona Markvaldienė. Mokinių darbas įvertintas padėka. Mokytojos Ingridos Raguckienės  mokinė Rusnė Pakalniškytė pristatė Kotrynos Tumėnaitės rankomis megztą kostiumą ,,Retro“. Ievos Štuikytės mašininio mezgimo technika sukurtas kostiumas,,Tiltas“, pristatytas Lėjos Mockevičiūtės, laimėjo II vietą. Mokytojos Aušros Lavickienės mokinė Milda Bertašiūtė, sukūrusi kostiumą „Dialogai 1“, pelnė I vietą. Padėkomis apdovanotos  kūrėjos Justina Dagytė, Kamilė Rentauskaitė. Aksesuarus iš odos parinko mokytojos  Meilė Kalinienė ir Jonė Stankevičienė. „Įtaigus Laikinosios sostinės mados atspindys šiuolaikiniame kostiume“ – kolekcija „Tarpukario architektūra ir aš“ dizainerė Medeina Juknaitė. Grand Prix laimėjo kolekcija „Architekto akimis“, kurios dizainerė Laura Strunkevičiūtė (IVc). Dizainerių sukurtus kostiumus kūrybingai pristatė Livija Kavaliauskaitė (Id).  Iveta Sadauskaitė (IIId), Ugnė Druktenytė (IVc). Nugalėtojas paruošė mokytoja Rima Keturkienė. Sveikiname visas mokyklos dizaineres ir linkime toliau eksperimentuoti.

Mokytoja Aldona Markvaldienė