Sėkmė kūrybinių darbų konkurse ,,Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo  Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuotame 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“. Laureatais tapo mūsų gimnazijos mokiniai  Gustas Andriuškevičius ( 6b kl.) , Mija Griniūtė (7c kl.), Adaira Gurskytė (7d kl.) – mokytoja Meilė Kalinienė), Paula Pangonytė (8c kl.) – mokytojas Aidas Augustis. Komisija atrinko 30 mokinių meniškiausių ir labiausiai atitinkančių konkurso tematiką kūrinių, kurie nuo balandžio iki pat 32-ųjų olimpinių žaidynių Tokijuje pabaigos bus eksponuojami Hiracukos miesto Rotušėje. Kauniečių kūriniais iki pat rudens galės gėrėtis tiek vietos gyventojai, tiek čia vykstančios delegacijos, tiek patys olimpiečiai.  Konkurso laureatams ir jų mokytojams buvo įteiktos Kauno miesto mero padėkos ir atminimo dovanos. Visiems konkurso dalyviams ir mokytojams, parengusiems mokinius konkursui, buvo įteikti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro padėkos raštai.

Dailės mokytojas Aidas Augustis