Šeima – didžiausia vertybė

Minint Šeimos metus ir Šeimos dieną, į mokyklos salę bendruomenę sukvietė mokyklos meno kolektyvai. Į koncertą susirinko gausus mokyklos mokytojų, tėvų ir mokinių būrys. Visus susirinkusius Tarptautinės Šeimos dienos proga pasveikino mokyklos direktorė Nijolė Šimienė. Ji Padėkos raštais už pasiekimus tiksliųjų, socialinių, mokslų, filologijos, sporto, meno konkursuose, savanorystės iniciatyvas, lyderystę buriant mokyklos komandas apdovanojo daugiausiai pasiekusius mokyklos mokinius. Scenoje koncertavo skudutininkų ansamblis ,,Skudutis“, žiūrovus džiugino kanklininkių ansamblis „Želmenėliai“ (vadovė Dalia Razumienė). Gausių žiūrovų  aplodismentų sulaukė vaikų folkloro ansamblis „Dzingulis“ (vadovas Artūras Sinkevičius), vaikų ir jaunuolių pop chorai (vadovė Eglė Grybienė). Gitara grojo 5a klasės mokinė Aistė Narbuntaitė, pianinu kūrinius atliko 6b klasės mokinė Evelina Maštaitytė, 6d klasės mokinė Atėnė Šliževičiūtė, 7c kl. mokinė Kotryna Mordaitė. Solo dainas dainavo 9a kl. mokinė Joana Vasiliūtė bei 6c kl. mokinė Greta Zabielaitė. Šventinės programos pabaigoje skambėjo finalinis kūrinys, kurį atliko keli meno kolektyvai, sujungdami visus salėje buvusius į darnią didelę šeimą.

Parengė Undinė Diana Tumavičienė