Rugsėjo varpelis pakvietė mokyklos link

Mokslo ir žinių šventę Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos  bendruomenė tradiciškai paminėjo iškilmingu renginiu. Ši diena svarbiausia pirmokėliams ir dvyliktokams. Kadangi mokinių daug, šventė vyko srautais. Gimnazijos kieme 9.00 val. susibūrė pirmokai, penktokai ir abiturientai, administracija, tėveliai, mokytojai, svečiai. Įžiebusi simbolinį Mokslo ir žinių aukurą, su Rugsėjo pirmąja visus sveikino mokyklos direktorė Nijolė Šimienė. Gimnazijos vadovė palinkėjo visiems sužinoti mokslo paslaptis, įgyti išminties, tapti gerais žmonėmis,  sužinoti tai, kas gyvenimą padarytų ne tik įdomesnį, bet ir prasmingą… Daug prasmingų ir motyvuojančių žodžių pasakė ir  garbūs šventės svečiai. Nuotaikingai šventės dalyvius nuteikė renginio vedėjai dvyliktokai, atkeliavę į šventę iš paukščių ir gyvūnų pasaulio. Jie su pirmokais skaičiavo, atpažino raides, kūrė pirmuosius sakinius. Šventės akimirkas kūrybingai nuskaidrino tautinių šokių kolektyvo ,,Gintarėlis“ šokiai ir muzikos ansamblio dainos, kanklininkės. Po renginio mokinių laukė šventinės pamokos klasėse, susitikimas su mokytomis. 10.30 val. klasėse suklego 6-11 kl. mokiniai. Jų laukė nuotaikingi susitikimai. Už  sukurtą šventę dėkojame direktorės pavaduotojai ugdymui E. Paškauskienei, tautinių šokių kolektyvo vadovei I. Skirmantienei, muzikos mokytojoms E. Grybienei ir D. Razumienei, pirmųjų klasių mokytojoms, abiturientų auklėtojoms, svečiams.