Rudens tapybos pleneras Birštone

Rugsėjo 23 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos mokinės Neringa Budrikaitė (IVc) ir Regidija Bucevičiūtė (IVc), dailės mokytojas Aidas Augustis dalyvavo Kauno miesto rudens tapybos, fotografijos ir žemės meno kūrybos plenere Birštone. Dalyviai svečiavosi Birštono meno mokykloje. Vėliau kūrė savo kūrybinius sumanymus įvairiose miesto erdvėse ir Nemuno pakrantėje. R. Bucevičiūtė nutapė kūrybos darbą, atspindintį  rudens nuotaiką Nemuno krantinėje  su valtimis. N. Budrikaitė sukūrė fotografijų ciklą apie Birštono gamtą, žmones ir plenero akimirkas. Plenero dalyvių tapybos  darbai buvo eksponuojami  ir aptariami Meno mokykloje. Vėliau papildyta plenero dalyvių paroda bus eksponuojama Kauno S. Lozoraičio pagrindinėje mokykloje.

Parengė mokytojas Aidas Augustis