Rinkime patiktuką ir balsuokime už jį!

Lietuvos technologijų mokytojų asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Meninio ir kultūrinio ugdymo skyrius skelbia respublikinę virtualią parodą-konkursą „Miniatiūra 20×20“. Konkurso tikslas – įvertinti dėl COVID 19 pandemijos neįvykusios respublikinės technologijų olimpiados „2020 Miniatiūra 20×20“ mokinių kūrybinius namų darbus ir paviešinti geriausius. Konkurso vieta – technologijų mokytojų „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/groups/technologijumokytojai. Darbų nuotraukos bus viešinamos technologijų mokytojų „Facebook“ paskyroje, kurioje darbai galės rinkti patiktukus, Lietuvos technologijų mokytojų asociacijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro tinklalapiuose. Balsavimas vyks nuo gruodžio 7 d. iki gruodžio 14 d. 18.00 val. Vėliau patiktukai nebus skaičiuojami. Parodoje-konkurse dalyvauja mūsų gimnazijos IIc klasės mokinė Miglė Laukytė. Kviečiame sulaukti gruodžio mėn. 7 d. ir balsuoti.

Informaciją paskelbė mokytojos Lina Dekerienė ir Aldona Markvaldienė