Respublikinis konkursas ,,Mano Lietuva. 100 metų didybės“

Gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo Respublikiniame edukaciniame  konkurse ,,Mano Lietuva. 100 metų didybės“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,  LR Seime. Projekto organizatoriai –  Lietuvos dailininkų sąjunga ir Šv. Kazimiero ordinas. Projekto meno vadovė dailininkė Emilija Taločkienė. Parodos LR Seime globėjas Seimo narys Povilas Urbšys. Laureato diplomais ir dovanomis  apdovanoti mūsų gimnazijos mokiniai Lilija Liovočkina (IVc), Ieva Štuikytė (IVb), Ugnė Druktenytė (IIIc), Gabija Šulcaitė (IIb), Alanas Aleknavičius (8c) – mokytoja Rasa Klingaitė; Deimantas Barštys ( 9d), Nedas Pranckūnas, Vladas Steponavičius (5c) – mokytoja Sima Venskūnienė; Einaras Vingis, Karolis Kardišus (3c) –  mokytojos Sima Venskūnienė ir Stasė Didžgalvienė; Kamilė Valnickaitė (8b), Vaiva Kairytė (9c), Giedrius Naujokas, Meda Zykutė, Kamilė Šimelionytė, Eva Poškaitė (7c), Andrėja Kapočiūtė (8c), Goda Ramoškaitė, Ieva Steikūnaitė (9a) – mokytojas Aidas Augustis.

Dailės mokytojas  Aidas Augustis