Respublikinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso šventė

2018 m. birželio 8 d. Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje įvyko Respublikinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso ,,Po Vyčio ženklu“ laureatų apdovanojimo šventė. Mokiniai kūrybiškai įprasmino Lietuvos valstybės šimtmetį, meno kalba perteikė jauno žmogaus santykį su Tėvyne. Aktyviai konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Laureatais tapo: I amžiaus grupėje R. Vitkauskas (8 m.). ,,Gerasis raitelis“ – III vieta;  II amžiaus grupėje A. Aleknavičius ,,Naujas įsakymas“ – II vieta; 15-18 m. amžiaus grupėje D. Almonaitis ,,Aušros vartai“ – III vieta. Nominacijos įteiktos Ugnei Derkintytei (14 m.) – už savitą meninį sprendimą – ,,Vytis“, Ievai Gasiūnaitei – už iškalbingus ženklus iš praeities – ,,Atmintis“, L. Šletnerytei (14 m.) – ,,Prie Perkūno namų“, Augustei Ūsaitei – už  dailės kalbos įvaldymą – ,,Tautos šventė“, N. Martinaičiui (13 m.) – už įtaigų meninį sprendimą – ,,Mano Vytis“, M. Nerevičiūtei (13 m.) – už tautinio identiteto perteikimą – ,,Vytis“, E. Ramoškaitei (11 m.) – už nuoširdumą ir įtaigumą – ,,Pas močiutę augau“, R. Sidorovui – už dailės kalbos įvaldymą – ,,Dvarelis“.  Konkurso organizatorių iniciatyva išleistas mokinių darbų katalogas ,,Po Vyčio ženklu“, KPKC gegužės mėnesį eksponuota mokinių konkurso darbų paroda.