Renginys Europos kalbų dienai

Kalbantis su kinu geriau neaptarinėti prastos oro kokybės. Susirašinėti su prancūzu anglų kalba – bergždžias reikalas. Jei indas krato galvą, jis taip parodo pritarimą. Europos kalbų diena vis dažniau siejama su daugiakulturiniu ir daugiakalbiu pasauliu. Mūsų gimnazija kasmet su visa Europa švenčia Europos kalbų dieną, kuri šiais metais buvo skirta kalbų ir kultūrų įvairovei. Šia proga mūsų gimnazijoje rugsėjo 24 d. įvyko abiturientų ir jų anglų kalbos mokytojų susitikimas su dviem studentėmis iš Indijos – Dhriti Poswal ir Manoti Gakhar, kurios Vytauto Didžiojo universitete studijuoja psichologiją ir mokosi lietuvių kalbos. Merginos papasakojo ne tik apie švietimo sistemą Indijoje, bet ir apie hindi kalbą, kilusią iš Indoeuropiečių kalbų šeimos. Atvykusios iš vieno geriausių Indijos universitetų savo kalboje didelį dėmesį skyrė  šalies tradicijoms ir santykiams su mokytojais. Buvo įdomu klausyti jų filosofijos apie bendravimą ir buvimą kartu su kitais žmonėmis, susitelkimą į mokslą ir save. Dėkojame VDU Užsienio kalbų institutui, padėjusiam suorganizuoti šį renginį.

Anglų kalbos mokytoj Jolanta Kasparienė