Rankose stiprybė- klasėje vienybė!

Siekiant didinti mokinių fizinį aktyvumą, pertraukų metu kūno kultūros mokytojai organizavo tarpklasines virvės traukimo varžybas. Mokyklos stadione ilgųjų pertraukų metu kasdien rinkosi mokiniai nuo penktų iki dvyliktų klasių. Virvės traukimas suteikė daug gerų emocijų, visiems dalyviams. Laimėję traukimus džiūgavo ne tik mokiniai, bet ir jų auklėtojai. Nugalėtojais tapo 5b, 6d, 7c, 8c, Ib, IIb, IIIc ir IVa klasės. Geros nuotaikos nebūna per daug, todėl mokiniai inicijavo gretimų klasių grupių nugalėtojų varžybas. 6d, 8c klasės, nugalėjo savo jaunesnius priešininkus 5 ir 7 klasių mokinius. Netikėtumas laukė gimnazijos klasių grupėje, kur laimėtojais tapo IIc klasė įveikusi ir Ib ir IIIc klases. Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius, nes laimėtojais tapome visi: sveikata, gera nuotaika, draugystė- visą tai sustiprinome šia veikla.

Parengė Undinė Diana Tumavičienė