Protų mūšis

Daugiau nei keturi šimtai moksleivių iš skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių susikovė protų mūšyje  „Neslėpk žinių, ateik į protų mūšį!“. Pirmasis žaidimo etapas vyko kovo 12 d. Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Telšiuose ir Tauragėje. Edukacinį renginių ciklą Vaikų finansinio švietimo savaitei inicijavo Lietuvos centrinė kredito unija drauge su 13 kredito unijų ir Roberto Petrausko komanda. Kiekviename mieste renginį sudarė penki teminiai turai po 10 klausimų – susiję su istorija, geografija, ekonomika, finansiniu raštingumu bei įvairenybėmis. 7 Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos 10c kl. mokiniai protų mūšyje išbandė ir savo jėgas. Per 100 geriausių, tarp jų ir mes, laimėjo kelionę į finalinį  – paskutinį žaidimą Kauno „Europe Royal“ viešbutyje kovo 14-ąją dieną. Finansiniam raštingumui lavinti skirtame moksleivių protų kovų finaliniame žaidime pirmąją vietą iškovojo Kauno Lietuvos medicinos mokslų universiteto vidurinės mokyklos komanda „Fundamentalūs“. Mes, komanda „Prima“,  tarp 14 geriausių Lietuvos komandų iškovojome garbingą 6-ąją vietą. Pasisėmę nesuskaičiuojamą kiekį žinių ir parsivežę daug gerų ir neužmirštamų emocijų, tikimės, kad šios smagios varžytuvės, prie kurių entuziastingai prisijungė ir įvairių sričių mokytojai, taps tradicija ir bus organizuojamos kiekvienais metais.

Parengė   Inga Valiaugaitė