Protmūšis ,,Lietuvos šimtmetis“

Mokslo metams artėjant pabaigos link, mokinių taryba nusprendė patikrinti moksleivių žinias  ir surengė promūšį 7-10 klasių moksleiviams. Šių metų balandžio 18 dieną įvyko pirmasis didžiojo protmūšio etapas „Lietuvos šimtmetis“.  Dalyviams buvo paruoštos skirtingos užduotys: istoriniai ir geografiniai faktai,  fotografijos, muzikiniai įrašai bei  kiti įvairūs klausimai, atskleidžiantys mokinių akiračio platumą.  Pasitaikė užduočių, kurias dalyviai įveikė net negalvodami, tačiau buvo  klausimų, kurie vertė pamąstyti, prisiminti, ką girdėję ir matę.  Pirmajame protmūšio etape dalyvavo 10  skirtingų klasių komandų. Deja, su trimis iš jų po pirmojo etapo teko atsisveikinti, na o kitos keliauja į antrąjį. Tikimės, jog protmūšio dalyviai iš salės išėjo kupini geros nuotaikos ir pasisėmę naujų žinių.

Mokinių tarybos atstovė Eglė Striškaitė