Projekto ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia“ apdovanojimai

Kaip ir kiekvienais metais, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija dalyvavo  Kauno miesto švietimo ir ugdymo skyriaus, Moksleivių aplinkotyros centro, Dailės mokytojų tarybos organizuojamame projekte „SVEIKA GYVA, KALĖDŲ VIEŠNIA“. Gimnazijos puošimo kalėdine tematika ir kalėdinių kompozicijų projekto-konkurso „Metų kelias žiemos raštais grįstas“ koordinatorė gimnazijos direktorė Nijolė Šimienė, idėjos autoriai – dailės ir technologijų mokytojai.  Projekto apdovanojimų šventė vyko Kauno miesto savivaldybėje. Konkurso laureatais tapo: E.Sadauskaitė, G.Rinkevičiūtė (7d), 7c kl. mokiniai (kompozicija ,,Žemės raštai), A. Kleizaitė (IVd), M.Bidvaitė (IVa), O.Drevinskaitė, T. Aleksejevičiūtė (6a), Ia kl. mokiniai (instaliacija ,,Eglutė). Už mokyklos erdvių puošybą gimnazija apdovanota simboliniu angelu. Apdovanojimų šventėje buvo demonstruojamas apžvalginis dailės mokytojo A.Augusčio vaizdo filmas ,,Sveika gyva, Kalėdų viešnia 2016“.

Fotografijos A. Augusčio