Projekto „Nė žingsnio be sėkmės simbolio“ nugalėtojai

Šiais metais tęstiniame tarptautiniame integruotame vokiečių kalbos – dailės projekte „Susitikimas su Rytų Europa“ panoro dalyvauti II gimn. kl. mokinės K.Pikšrytė, R.Blimkytė, E.Lygeikaitė, K.Valuckaitė ir 3c klasės visi mokiniai. Vaikai pasirinko projektą „Nė žingsnio be sėkmės simbolio!“ Dalyviams buvo pristatyta dviejų mergaičių, išvykstančių iš gimtosios Rumunijos, istorija. Užduotis:  simboliai, nešantys laimę mergaičių gyvenimo kelyje. Gimnazistės su vokiečių kalbos mokytoja E.Gustauskiene ir bibliotekininke E.Urbutyte skaitė apie simbolius, atrinko, aptarinėjo,  apsistojo prie dvidešimties įdomiausių, pavyzdžiui, keturlapis dobilas, kaminkrėčio sagos, boružė, pasaga, žaltys ir kt. Tada į darbą įsijungė 3c klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos L.Drūlienės. Prasidėjo simbolių gamyba, rūšiavimas, aprašymai vokiškai. Apmaudu, kad abi komandos dėl karantino apribojimų negalėjo dirbti kartu, bet rezultatas  puikus. Neseniai  nuo projekto organizatorių gavome el.laišką, kuriame jie pranešė, kad mūsų projektas užėmė 1-ąją vietą. Mokiniams atsiųsti diplomai ir 100 eurų piniginis prizas.

Vokiečių kalbos mokytoja Elvyra Gustauskienė